Dla kogo jest przeznaczona aplikacja Exa-Expert?

Dla wszystkich właścicieli przedszkoli, żłobków, szkół, centrum szkoleniowych, zajęć pozalekcyjnych dla dzieci, zajęć dla dorosłych np. baseny, aerobic, centrum jeździeckie, szkoły baletowe, szkoły tańca, kluby piłkarskie, kluby łyżwiarskie, szkoły językowe i małe i duże, prywatnych korepetytorów itp

Przydatna w każdym przypadku gdy odbierasz płatności od swoich klientów.

Do czego służy aplikacja Exa-Expert?

Przede wszystkim do zarządzania oraz odbierania płatności od klientów. W naszej aplikacji zdefiniujesz grupy zajęciowe, dodasz ich opiekunów, dasz rodzicom, uczestnikom możliwość rozliczeń online wraz z raportowaniem oraz komunikacji pomiędzy szkołą a rodzicami, między opiekunami/trenerami/nauczycielami a rodzicami/uczniami.

Czy oferujemy wsparcie i pomoc techniczną?

Przez cały czas współpracy z nami masz bezpłatne wsparcie oraz pomoc techniczną, przeszkolimy także Twój personel z wszystkich funkcji oraz pokażemy jak łatwa i przyjemna w obsłudze jest nasza aplikacja.

Ilu użytkowników może mieć aplikacja?

Nasza aplikacja nie posiada limitu użytkowników. Płacisz jedynie wygodny niski abonament miesięczny niezależnie od tego czy jesteś małą szkołą, przedszkolem, klubem czy dużą placówką gdzie szkolisz kilkadziesiąt grup i setki osób.

Co to jest konto użytkownika?

Każdy użytkownik posiada unikatowe konto w naszym systemie na podstawie adresu e-mail. Logując się do exa-expert może sprawdzić w systemie obecności swojego dziecka na zajęciach/w przedszkolu czy żłobku, w wygodny sposób skomunikować się z placówką do której uczęszcza a na koniec miesiąca nie wychodząc z domu uregulować wszystkie swoje zobowiązania wygodnym przelewem online. Co więcej w jednym miejscu mamy informację o wszystkich swoich podopiecznych/dzieciach, nie musimy dla każdego z dzieci posiadać osobnego konta. Konto dla rodzica/uczestnika jest całkowicie bezpłatne tak samo jak aplikacja na systemy Android.

Do kogo trafiają pieniądze z przelewów od uczniów/rodziców?

Pieniądze trafiają bezpośrednio na Państwa konto bankowe. Exa-Expert nie zbiera Państwa pieniędzy, nie zarządza nimi, przechowujemy jedynie informacje o dokonanym przelewie do celów raportowych. Operatorem płatności online jest hotpay.pl

Czy mogę zmienić cenę posiłku dla jednego uczestnika?

Tak. Exa-Expert jest przygotowany na taką ewentualność. Wiemy, że czasem pojawiają się różne diety, które firmy cateringowe dostarczające posiłki potrafią tez indywidualnie wycenić.

Czy wszyscy Użytkownicy w mojej Placówce muszą korzystać z Experta?

Jak wiadomo, nie zawsze jesteśmy w stanie wszystkich przekonać do korzystania z nowych technicznych rozwiązań, są i tacy, którzy wolą gotówkę czy przelewy tradycyjne. Nasza aplikacja jest przygotowana i na takich tradycjonalistów. Każdą zaplanowaną płatność można oznaczyć jako opłaconą gotówką czy przelewem. Tym samym w miesięcznym Raporcie, otrzymamy kompletną informację o naszych rozliczeniach z użytkownikami. Prostota jest naszym atutem!

Czy mogę ustalić cenę zajęć indywidualnie? np. gdy w mojej Placówce stosuję rabaty dla rodzeństw

Oczywiście, tak samo jak cena posiłku dla danego Uczestnika, tak samo cena za zajęcia może zostać zmieniona tylko dla jednej osoby.

Czy Uczestnik moich zajęć samodzielnie musi założyć konto w serwisie? Nie widzę takiej możliwości.

Nie, Uczestnik/Użytkownik nie rejestruje się samodzielnie, robi to Placówka, wysyłając do każdego Użytkownika maila z zaproszeniem.

FAQ - Frequently Asked Questions - Najczęściej zadawane pytania

W sekcji FAQ znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.