ALLEGRO- system automatycznego wystawiania aukcji wprost z magazynu

Generator do seryjnego wystawiania aukcji utworzonych na podstawie zadanego szablonu oraz produktów, ich ilości oraz cen. Doskonałe narzędzie do zautomatyzowania procesu sprzedażowego przy wystawianiu nowych produktów w hurtowych ilościach

EWIDENCJA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Aplikacja customizowana służąca do ewidencji posiadanego sprzętu komputerowego, wszystko w jednym miejscu:
informacja o sprzęcie, data zakupu, numery seryjne, adresacje
informacja o lokalizacji, budynku, pomieszczeniu
informacja o osobach odpowiedzialnych za daną jednostę sprzętową, przypisanie do poszczególnych osób,
protokoły przekazania i zdania sprzętu

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIE TO CZĘSTO JEDYNA SŁUSZNA DROGA DO SUKCESU

Z NAMI ZREALIZUJESZ SWÓJ POMYSŁ

EDUKACJA I SZKOLNICTWO – system rezerwacji konsultacji z nauczycielami

Oferujemy gotowy system rezerwacji konsultacji z rodzicami. Mozliwe do wykorzystania zarówno w przypadku konsultacji online, jak i konsultacji stacjonarnych w szkole. Wszystko jasno, czytelnie, bezpiecznie, wprost ze strony internetowej Twojej Placówki.

APLIKACJE NAPISANE ZGODNIE Z TWOIMI WYTYCZNYMI

Specjalizujemy się w pisaniu dedykowanych rozwiązań webowych w oparciu o bazy danych. Ty przekazujesz nam koncepcję, my ją realizujemy, od etapu projektu, poprzez wdrożenie, na szkoleniu kończąc.

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIE TO CZĘSTO JEDYNA SŁUSZNA DROGA DO SUKCESU

Z NAMI ZREALIZUJESZ SWÓJ POMYSŁ

STRONY INTERNETOWE

Dziś strona internetowa Twojej firmy to już nie tylko wirtualna wizytówka, to miejsce, w które potencjalny klient trafia najszybciej, zanim wejdzie do Twojego biura. Zadbamy aby Twoja wirtualna przestrzeń była tym miejscem, do którego klient z chęcią będzie wracał po aktualne informacje o twojej firmie.

SKLEPY INTERNETOWE

Od projektu, poprzez wdrożenie, aż po wsparcie techniczne po zakończeniu wdrożenia. Tak działamy aby twój biznes mógł rosnac i przynosić zyski. Implementujemy wszystkie najważniejsze elementy dzisiejszego marketingu: social media, narzędzia analityczne, integrujemy z operatorami płatności, tak abyś odebrał gotowy produkt.